Oversikt over vinnere av Sandarcupen gjennom tidene

A-Finaleresultater i Sandarcupen 2018

Klasse:

                  

A11

Jenter 17/19 år, 11'er: Amasone FK A11 - 1 - Høvik IF J17 2 - 0

B11

Jenter 16 år 11'er: Mathopen/Olsvik - Øvrevoll Hosle IL B07 - 1 1 - 0

B07

Jenter 15/16 år, 7'er: Bønes B07 - 1 - Snøgg B07 - 1 2 - 0

B11-15

Jenter 15 år 11'er: Team Horten B11-15  - Bærum SK B11-15 - 1 1 - 0

C11

Jenter 14 år, 11'er: Bærums Verk og Hauger 1 - Vestbyen J14

1 - 0

C09

Jenter 14 år, 9'er: Stange J14 - Ørn / Nykirke

2 -2 
( Stange v.
e. e. omg. )

C07

Jenter 14 år, 7'er: Rælingen J14 - Bygdø Monolitten IL 

3 - 1

D09

Jenter 13 år, 9'er:
Hei, IL D09 - 1
- Nordstrand IF

0 - 0
( Hei v. på 
cornere )

D07

Jenter 13/14 år, 7'er: Skeid D07 - 1 - Oppegård IL D07 - 1

3 - 0

J11

Gutter 17/19 år, 11'er: Casas de Noruega, Brasil - Stokke

3 - 2

K11

Gutter 16 år, 11'er: Nanset G16 - Runar G16

0 - 0
( Nanset v.
straffer )

K07

Gutter 16 år, 7'er: Konnerud IL K07 - 1 - Storm BK K07 - 3

1 - 0

L11

Gutter 15 år, 11'er: Vedavåg Karmøy SK - Runar

1 - 0

M11

Gutter 14 år, 11'er: Pequeninos de Jockey, Bra - Ørn Horten, FK M11 - 1

1 - 0

M09

Gutter 14 år, 19er: Gjekstad & Østerøya IF - Sandar

1 - 0

N07

Gutter 13 år, 7'er: Storm BK N07 - 1 - Tjølling IF N07 - 1

3 - 0

N09

Gutter 13 år, 9'er: Stag, SK N09 - 1 - Gjelleråsen G13-1

1 - 0

           

 

B-Finaleresultater Sandarcupen 2018:

 

Klasse:

         

A11

Jenter 17/19 år, 11'er: Varhaug IL - Mysen/TrøBå J17 4 - 3

B11

Jenter 15/16 år 11'er: Rapid Athene/Kambo B11 - 1 - Modum FK B11 - 1

3 - 1

B07

Jenter 15/16 år, 7'er: IL JUTUL Jenter 02 - Manglerud Star J15 4 - 1

B11-15

Jenter 16 år 11'er:

Storm BK B11-15 - 1

- Hadeland KFK B11-15 - 1 0 - 0

C11

Jenter 14 år, 11'er: Vestfossen/Kongsberg -

Haslum/Bærum J04

2 - 1

C09

Jenter 14 år, 9'er: Ready J14 - Vallset IL C09 - 1

0 - 0
( Ready v. 
e. e-omg )

C07

Jenter 14 år, 7'er: Fram J14 - Nordby IL Rød J14

2 - 0

D09

Jenter 13 år, 9'er: Oppegård IL D09 - 1 - Flint, IL D09 - 1

3 - 1

D07

Jenter 13/14 år, 7'er: Drøbak Stars - Hadeland KFK j13 Hvit

1 - 0

J11

Gutter 17/19 år, 11'er: Berg IL J11 - 1 - Bærums Verk og Hauger

6 - 5

K11

Gutter 16 år, 11'er: Klemetsrud IL K11 - 1 - Store Bergan IL

2 - 0

K07

Gutter 16 år, 7'er: Hasle-Løren IL - Gullhaug IL K07 - 1

4 - 1

L11

Gutter 15 år, 11'er: Høvik IF L11 - 1 - Gimletroll, IK L11 - 1 0 - 0

M11

Gutter 14 år, 11'er: Høvik IF M11 - 1 - Bjørkelangen M11 - 1

2 - 2
( Høvik v.
på corner )

M09

Gutter 14 år, 9'er: Årvoll IL Blå - Årvoll IL Rød

0 - 0

N09

Gutter 13 år, 9'er: Stathelle og Omegn IL  - Ready G13-1

3 - 0

N07

Gutter 13 år, 7'er: GØIF 2 - Strindheim 2

4 - 0

 

C-Finaleresultater Sandarcupen 2018:

 

N09

Gutter 13 år, 9'er: Skarnes IL - IBK batteriet G13

3 - 1

 

D-Finaleresultater Sandarcupen 2018:

 

N09

Gutter 13 år, 9'er: Trøgstad/Båstad FK G13 -     Stokke IL N09 - 1

2 - 0

 

Klassevinnere i Sandarcupen 1979 - 2017:

Jenter 17/19 år, 11'er:
 (2006 ->)

Runar (6), Nanset, Team Nes Fotball, Trosvik & Åssiden (3)

Jenter 17/19 år, 7'er:
 (2016 ->)

Amazone & Manglerud Star

Gutter 17/19 år: 
 (2006 ->)

Casa de Noruega (Bra), Futuro Rio (Bra), Høybråten & Stovner, Kolbotn, Lyn, Runar, Sandar (3) & Sandefjord Fotball (3)

Jenter 16 år, 11'er: 
 (1998 ->)

Brumunddal, Bøverbru(2), Eidskog, Geithus/Moingen, Haugar, Holmen, IFK Strømstad, Kolbotn, Kråkerøy/Rolvsøy, Lørenskog, Runar (3), Skarnes, Stoppen, Stängenes, Tolga & Vämbs & Ørn Horten

Jenter 15/16 år, 7'er:
 (2008 ->)

Andebu, Aurskog/Finstadbru, Holmen, Kvam, Nærbø, Oppegård (2), Store Bergan, Tonstad & Øvrevoll Hosle

Jenter 15 år, 11'er:
 (2016 ->)

Elverum & Tiller

Gutter 16 år Elite:
 (2014 -> 2016)

Pequeninos(Bra), Sandefjord Ballklubb & Stokke

Gutter 16 år, 11'er:
 (1998 ->)

Eid, Eidskog, Fristad/Sparsör (Sve), GØIF (2), Haderslev (Dan), Lillestrøm, Pequeninos(Bra) (9), Ski, Start, Stokke & Våg.,

Gutter 15/16 år, 7'er:
 (2013 ->)

Kragerø (4) & Lindeberg

Gutter 15 år, 11'er:
 (2010 ->)

Begby, IFK Uddevalla (Sve),  Kjelsås, Lyngdal, Oppsal, Selbak, Skeid & Ørn Horten

Jenter 14 år, 11'er:
 (1989 ->)

Arna-Bjørnar (2), Asker (6), Athene Moss, Bremnes, Brumunndal (2), Fjellhamar, Flint, Gol (2), Halsen, Haugar, Hertzöga (Sve), Holmen, IFK Skoghall (Sve), Kjapp, Koll, Raufoss, Sandar (2), Skarphedin, Stag, Strindheim, Store Bergan (4), Team Nes Fotball, Voss & Yven.

Jenter 14 år, 9'er:
 (2014 ->)

Lyn & Rælingen

Jenter 14 år, 7'er:
 (2006 ->) 

Aurland, Birkenes, Helgerød, Lørenskog, Mathopen, Moelven/Åsmarka, Oppegård, Sortland, Store Bergan, Storhamar, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve) og Øvervoll Hosle

Gutter 14 år, 11'er-Elite: 
 (2014 -> 2015)

Pequeninos(Bra) (2)

Gutter 14 år, 11'er:
 (1982 ->)

 

Asker, Birkenes, Bærum, Eik Tønsberg, Fevang, Flint, Gimletroll, Graabein, Haderslev (Dan), Holmen, Jetsmark (Dan), Korsvoll, Larvik Turn, Pequeninos(Bra) (10), Sandefjord, SFA Zambia, Siljan, Skiold, Solberg, Sprint/Jeløy, Stokke (2), Store Bergan, Stovnerkammeratene, Strømsgodset & Tveit.

Gutter 14 år, 9'er:
 (2016 ->)

Nanset & Vaksdal

Gutter 14 år, 7'er:
 (2006 ->)

Grane, Gullhaug, Holmen, Kvik Halden, Lindeberg, Masfjord, Sandar & Vansjø/Svinndal

Gutter 13 år, 11'er:
 (1993 ->)

Brumunddal, Drøbak/Frogn, Frigg, GØIF, Helset, Mjøndalen, Nøtterøy, Pequenios (Bra), Rjukan, Romsås, Røa, Sandar, Sprint/Jeløy, Stabæk (2), Stag, Stavanger, Store Bergan, Trosterud, Tjølling & Urædd

Gutter 13 år, 9'er:
 (2014 ->)

Huk, Drøbak/Frogn (2)

Gutter 13 år, 7'er:
 (2014 ->)

Korsvoll

Jenter 13 år, 9'er:
 (2015 ->)

Asker, Bærums Verk og Hauger & Storhamar

Jenter 13 år, 7'er:
 (2015 ->)

Store Bergan & Sørumsand
Jenter 11/12 år: 
 (1989 - 1996)
Asker, Hvarnes, Koll (3), Løten & Varteig (2). 
ikke kåret vinnere etter 1996 )
Gutter 12 år:
 (1979 - 1996)
Drøbak/Frogn, Filtvedt/Fremad, Frogner, Halden (3), Ham. Kam., Moss, Liungen, Lysekil (Sve), Runar ( 2 ), Sandar, Sandefjord BK, Sprint/Jeløy, Stovnerkammeratene, Strømmen & Torp
( ikke kåret vinnere etter 1996 )

Gutter 11 år:
 (1989 - 1996)

GØIF, Heming, Hunnebostrand (Sve), Konnerud, Pors, Sandar & Ski (2).
ikke kåret vinnere etter 1996 )
Gutter 10 år:
(1979 - 1986)
Ramnes, Runar, Sandefjord BK (2), Stovnerkammeratene (2) & Teie (2).
 overført Minicupen i 1987 )
   
Vinnere i Sandarcupen 1979 - 2017 (uansett klasse)

24 seire:

Pequenios (BRA)

12 seire:

Runar

9 seire:

Sandar & Store Bergan

8 seire:

Asker

5 seire:

Holmen, Kragerø & Sandefjord Ballklubb 

4 seire:

Brumunddal, Drøbak/Frogn, GØIF, Koll, Kvik Halden, Stokke & Stovnerkameratene

3 seire:

Oppegård, Sandefjord Fotball, Ski, Sprint Jeløy & Åssiden

2  seire:

 

Birkenes, Bøverbru, Eidskog, Flint, Gol, Haderslev (Dan), Haugar, Kolbotn, Korsvoll, Lindeberg, Lyn, Lørenskog, Nanset, Nøtterøy, Stabæk, Stag, Team Nes Fotball, Teie, Varteig, Ørn Horten & Øvrevoll Hosle 

1 seier:

 

 

 

 

 

 

Amazone, Andebu, Arna-Bjørnar, Athene Moss, Aurland, Aurskog/Finstadbru, Begby, Bremnes, Bærum, Bærums Verk, Casa de Noruega (Bra), Eid, Eik Tønsberg, Elverum, Fevang, Filtvedt/Fremad, Fjellhamar, Frigg, Fristad/Sparsör (Sve), Frogner, Futuro Rio (Bra), Gimletroll, Geithus/Moingen, Grane, Graabein, Gullhaug, Halsen, Ham Kam, Helgerød, Helset, Heming, Hertzoga (Sve), Huk, Hunnebostrand (Sve), Høybråten & Stovner, Hvarnes, IFK Skoghall (Sve), IFK Strømstad (Sve), IFK Uddevalla (Sve), Jetsmark (Dan) Kjapp, Kjelsås, Konnerud, Kråkerøy, Larvik Turn, Lillestrøm,  Liungen, Lyngdal, Lysekil (Sve), Løten, Manglerud Star, Masfjord, Mathopen, Mjøndalen, Moelven/Åsmarka, Moss, Nærbø, Pors, Ramnes, Raufoss, Rendalen, Rjukan, Rælingen, Oppsal, Skarnes, Sortland, Romsås, Røa, Selbak, SFA Zambia, Siljan, Skarphedin, Skeid, Skiold, Solberg, Start, Stavanger, Stoppen, Stängenes (Sve), Strindheim, Strømmen, Strømsgodset, Sørumsand, Tiller, Tjølling, Tolga, Tonstad, Torp, Trosterud, Trosvik, Tveit, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve), Urædd, Vaksdal, Vansjø/Svinndal, Vâmbs (Sve), Voss, Våg & Yven 

 

Våre hovedsponsorer

  

 

 

 

 

 

Nettsiden er laget av

 

Postboks 1518, 3206 Sandefjord

Telefon: 917 71 722

Epost: post@sandarcupen.no

Cupinfo

Påmelding

Dommere

Treningsleir

Resultater

Partnere

Historie

Kontakt oss

 

 

 

 

Sidene er utviklet av Coretrek AS