Oversikt over vinnere av Sandarcupen gjennom tidene

A-Finaleresultater i Sandarcupen 2017

Klasse:

                  

A11

Jenter 17/19 år, 11'er: Nanset - Lindås 2 - 0

A07

Jenter 17/19 år, 7'er: Manglerud Star - Glassverket 2 - 0

B11

Jenter 16 år 11'er: Lørenskog J16 - Runar J16 1 - 1
( 4 - 3
e. straffer)

B07

Jenter 15/16 år, 7'er: Store Bergan - Syrild 7 - 6

B11-15

Jenter 15 år 11'er: Tiller - Fossum J15 3 - 1

C11

Jenter 14 år, 11'er: Hertzöga BK 2 - Mathopen J14

2 - 1

C09

Jenter 14 år, 9'er: Rælingen J14 - Borre J14 Grønn

3 - 0

D09

Jenter 13 år, 9'er:
BVH J04 1
- Haslum Lynet

1 - 0

D07

Jenter 13/14 år, 7'er: Lørenskog - Borg J14

5 - 1

J11

Gutter 17/19 år, 11'er: Casas de Noruega, Brasil - Fristad/Sparsör

5 - 0

K11

Gutter 16 år, 11'er: Fristad/Sparsör - Ullern

1 - 0 

K07

Gutter 16 år, 7'er: Kragerø IG - Svene G15

4 - 0

L11

Gutter 15 år, 11'er: Oppsal 1 - Søgne 1

7 - 1

M11

Gutter 14 år, 11'er: Pequeninos de Jockey, Bra - Trygg/Lade

1 - 0

N07

Gutter 13/14 år, 7'er: Sandar G14 - Sauda IL

1 - 0

N09

Gutter 13/14 år, 9'er: Nanset 1 - Trøgstad/Båstad G13/14

4 - 0

           

 

B-Finaleresultater Sandarcupen 2017:

 

Klasse:

         

A11

Jenter 17/19 år, 11'er: Vind J17 - Fana 1 - 0

B11

Jenter 15/16 år 11'er: Andebu - Trøgstad/Båstad J16

2 - 2
( 8 - 7
e. straffer)

B07

Jenter 15/16 år, 7'er: Austrått - Vik J16 3 - 0

B11-15

Jenter 16 år 11'er:

Rapid Athene J15

- Fana J15 3 - 1

C11

Jenter 14 år, 11'er: Asker 2 -

Eidskog J14

0 - 0
( Asker vinner 
 på corner )

C09

Jenter 14 år, 9'er: GØIF/HIL J14 - Lensbygda/Lena J103

1 - 0

D09

Jenter 13 år, 9'er: Elverum J13 Hvit - Asker J04 Sort

1 - 0

D07

Jenter 13/14 år, 7'er: Hadeland KFK Hvit - Gjelleråsen 1

0 - 0
( 3 - 2
e. corner)

J11

Gutter 17/19 år, 11'er: Tønsberg FK - Fet G19

4 - 0

K11

Gutter 16 år, 11'er: Bjerke IL G16 - Hærland IL

3 - 0

L11

Gutter 15 år, 11'er: Sandefjord BK - Lyn Fotball 2

4 - 1

M11

Gutter 14 år, 11'er: Skidar - Stokke

1 - 1
( 2 - 1 etter
  Golden Goal)

N09

Gutter 13/14 år, 9'er: Strømsgodset G13 - Helgerød/GØIF G13 

3 - 0

 

C-Finaleresultater Sandarcupen 2017:

 

N09

Gutter 13/14 år, 9'er: Torp - Eidskog G13 

5 - 0

           

 

Klassevinnere i Sandarcupen 1979 - 2017:

Jenter 17/19 år, 11'er:
 (2006 ->)

Runar (6), Nanset, Team Nes Fotball, Trosvik & Åssiden (3)

Jenter 17/19 år, 7'er:
 (2016 ->)

Amazone & Manglerud Star

Gutter 17/19 år: 
 (2006 ->)

Casa de Noruega (Bra), Futuro Rio (Bra), Høybråten & Stovner, Kolbotn, Lyn, Runar, Sandar (3) & Sandefjord Fotball (3)

Jenter 16 år, 11'er: 
 (1998 ->)

Brumunddal, Bøverbru(2), Eidskog, Geithus/Moingen, Haugar, Holmen, IFK Strømstad, Kolbotn, Kråkerøy/Rolvsøy, Lørenskog, Runar (3), Skarnes, Stoppen, Stängenes, Tolga & Vämbs & Ørn Horten

Jenter 15/16 år, 7'er:
 (2008 ->)

Andebu, Aurskog/Finstadbru, Holmen, Kvam, Nærbø, Oppegård (2), Store Bergan, Tonstad & Øvrevoll Hosle

Jenter 15 år, 11'er:
 (2016 ->)

Elverum & Tiller

Gutter 16 år Elite:
 (2014 -> 2016)

Pequeninos(Bra), Sandefjord Ballklubb & Stokke

Gutter 16 år, 11'er:
 (1998 ->)

Eid, Eidskog, Fristad/Sparsör (Sve), GØIF (2), Haderslev (Dan), Lillestrøm, Pequeninos(Bra) (9), Ski, Start, Stokke & Våg.,

Gutter 15/16 år, 7'er:
 (2013 ->)

Kragerø (4) & Lindeberg

Gutter 15 år, 11'er:
 (2010 ->)

Begby, IFK Uddevalla (Sve),  Kjelsås, Lyngdal, Oppsal, Selbak, Skeid & Ørn Horten

Jenter 14 år, 11'er:
 (1989 ->)

Arna-Bjørnar (2), Asker (6), Athene Moss, Bremnes, Brumunndal (2), Fjellhamar, Flint, Gol (2), Halsen, Haugar, Hertzöga (Sve), Holmen, IFK Skoghall (Sve), Kjapp, Koll, Raufoss, Sandar (2), Skarphedin, Stag, Strindheim, Store Bergan (4), Team Nes Fotball, Voss & Yven.

Jenter 14 år, 9'er:
 (2014 ->)

Lyn & Rælingen

Jenter 14 år, 7'er:
 (2006 ->) 

Aurland, Birkenes, Helgerød, Lørenskog, Mathopen, Moelven/Åsmarka, Oppegård, Sortland, Store Bergan, Storhamar, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve) og Øvervoll Hosle

Gutter 14 år, 11'er-Elite: 
 (2014 -> 2015)

Pequeninos(Bra) (2)

Gutter 14 år, 11'er:
 (1982 ->)

 

Asker, Birkenes, Bærum, Eik Tønsberg, Fevang, Flint, Gimletroll, Graabein, Haderslev (Dan), Holmen, Jetsmark (Dan), Korsvoll, Larvik Turn, Pequeninos(Bra) (10), Sandefjord, SFA Zambia, Siljan, Skiold, Solberg, Sprint/Jeløy, Stokke (2), Store Bergan, Stovnerkammeratene, Strømsgodset & Tveit.

Gutter 14 år, 9'er:
 (2016 ->)

Nanset & Vaksdal

Gutter 14 år, 7'er:
 (2006 ->)

Grane, Gullhaug, Holmen, Kvik Halden, Lindeberg, Masfjord, Sandar & Vansjø/Svinndal

Gutter 13 år, 11'er:
 (1993 ->)

Brumunddal, Drøbak/Frogn, Frigg, GØIF, Helset, Mjøndalen, Nøtterøy, Pequenios (Bra), Rjukan, Romsås, Røa, Sandar, Sprint/Jeløy, Stabæk (2), Stag, Stavanger, Store Bergan, Trosterud, Tjølling & Urædd

Gutter 13 år, 9'er:
 (2014 ->)

Huk, Drøbak/Frogn (2)

Gutter 13 år, 7'er:
 (2014 ->)

Korsvoll

Jenter 13 år, 9'er:
 (2015 ->)

Asker, Bærums Verk og Hauger & Storhamar

Jenter 13 år, 7'er:
 (2015 ->)

Store Bergan & Sørumsand
Jenter 11/12 år: 
 (1989 - 1996)
Asker, Hvarnes, Koll (3), Løten & Varteig (2). 
ikke kåret vinnere etter 1996 )
Gutter 12 år:
 (1979 - 1996)
Drøbak/Frogn, Filtvedt/Fremad, Frogner, Halden (3), Ham. Kam., Moss, Liungen, Lysekil (Sve), Runar ( 2 ), Sandar, Sandefjord BK, Sprint/Jeløy, Stovnerkammeratene, Strømmen & Torp
( ikke kåret vinnere etter 1996 )

Gutter 11 år:
 (1989 - 1996)

GØIF, Heming, Hunnebostrand (Sve), Konnerud, Pors, Sandar & Ski (2).
ikke kåret vinnere etter 1996 )
Gutter 10 år:
(1979 - 1986)
Ramnes, Runar, Sandefjord BK (2), Stovnerkammeratene (2) & Teie (2).
 overført Minicupen i 1987 )
   
Vinnere i Sandarcupen 1979 - 2017 (uansett klasse)

24 seire:

Pequenios (BRA)

12 seire:

Runar

9 seire:

Sandar & Store Bergan

8 seire:

Asker

5 seire:

Holmen, Kragerø & Sandefjord Ballklubb 

4 seire:

Brumunddal, Drøbak/Frogn, GØIF, Koll, Kvik Halden, Stokke & Stovnerkameratene

3 seire:

Oppegård, Sandefjord Fotball, Ski, Sprint Jeløy & Åssiden

2  seire:

 

Birkenes, Bøverbru, Eidskog, Flint, Gol, Haderslev (Dan), Haugar, Kolbotn, Korsvoll, Lindeberg, Lyn, Lørenskog, Nanset, Nøtterøy, Stabæk, Stag, Team Nes Fotball, Teie, Varteig, Ørn Horten & Øvrevoll Hosle 

1 seier:

 

 

 

 

 

 

Amazone, Andebu, Arna-Bjørnar, Athene Moss, Aurland, Aurskog/Finstadbru, Begby, Bremnes, Bærum, Bærums Verk, Casa de Noruega (Bra), Eid, Eik Tønsberg, Elverum, Fevang, Filtvedt/Fremad, Fjellhamar, Frigg, Fristad/Sparsör (Sve), Frogner, Futuro Rio (Bra), Gimletroll, Geithus/Moingen, Grane, Graabein, Gullhaug, Halsen, Ham Kam, Helgerød, Helset, Heming, Hertzoga (Sve), Huk, Hunnebostrand (Sve), Høybråten & Stovner, Hvarnes, IFK Skoghall (Sve), IFK Strømstad (Sve), IFK Uddevalla (Sve), Jetsmark (Dan) Kjapp, Kjelsås, Konnerud, Kråkerøy, Larvik Turn, Lillestrøm,  Liungen, Lyngdal, Lysekil (Sve), Løten, Manglerud Star, Masfjord, Mathopen, Mjøndalen, Moelven/Åsmarka, Moss, Nærbø, Pors, Ramnes, Raufoss, Rendalen, Rjukan, Rælingen, Oppsal, Skarnes, Sortland, Romsås, Røa, Selbak, SFA Zambia, Siljan, Skarphedin, Skeid, Skiold, Solberg, Start, Stavanger, Stoppen, Stängenes (Sve), Strindheim, Strømmen, Strømsgodset, Sørumsand, Tiller, Tjølling, Tolga, Tonstad, Torp, Trosterud, Trosvik, Tveit, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve), Urædd, Vaksdal, Vansjø/Svinndal, Vâmbs (Sve), Voss, Våg & Yven 

 

Våre hovedsponsorer

  

 

 

 

 

 

Nettsiden er laget av

 

Postboks 1518, 3206 Sandefjord

Telefon: 917 71 722

Epost: post@sandarcupen.no

Cupinfo

Påmelding

Dommere

Treningsleir

Resultater

Partnere

Historie

Kontakt oss

 

 

 

 

Sidene er utviklet av Coretrek AS